הרשמה עזרה
he ···
תרגום Context הטיות מילים נרדפות
הצטרף אל Reverso
פרסום
פרסום
פרסום
דוגמאות אלו עשויות לכלול מילים גסות המבוססות על החיפוש שלך.
דוגמאות אלו עשויות לכלול מילים בשפה מדוברת המבוססות על החיפוש שלך.

תרגום "ביולוגיה סינתטית" לאנגלית

חפש את ביולוגיה סינתטית ב: הגדרה מילים נרדפות
synthetic biology
עם ביולוגיה סינתטית אפשר לעשות כמה דברים די פיקחיים.
Well, with synthetic biology you can do some pretty neat things.
עבודה עם חומר עתיק, אחת מצורות החיים הראשונות על כדור הארץ, הרבה מים וקצת ביולוגיה סינתטית, היינו מסוגלים להפוך מבנה שעשוי משיריון של שרימפס לארכיטקטורה שמתנהגת כמו עץ.
Working with an ancient material, one of the first lifeforms on the planet, plenty of water and a little bit of synthetic biology, we were able to transform a structure made of shrimp shells into an architecture that behaves like a tree.
אני אוהבת לחשוב על ביולוגיה סינתטית כאלכימיה נוזלית, רק שבמקום לשנות מתכות יקרות, אתם משלבים תפקודים ביולוגיים חדשים בערוצים קטנים מאוד.
I like to think of synthetic biology as liquid alchemy, only instead of transmuting precious metals, you're synthesizing new biological functionality inside very small channels.
הבה נחל במהפכה חדשה זו מקצה זנבה של המהפכה הישנה, בעזרת ביולוגיה סינתטית שתהיה הדרך לשינוי גם של הסביבה שלנו וגם של עתידנו.
Let's start this new revolution at the tail end of the old one, with synthetic biology being the way to transform both our environment and our future.
בהינתן המגבלות של המכונות מעשה ידי האדם, ביולוגיה סינתטית תהיה אמצעי עבורנו להנדס לא רק את האוכל שלנו, הדלק שלנו והסביבה שלנו, אלא גם את עצמנו כך שנוכל לפצות על החסרונות הפיזיקליים שלנו ולהבטיח את הישרדותנו בחלל.
Given the limitations of our man-made machines, synthetic biology will be a means for us to engineer not only our food, our fuel and our environment, but also ourselves to compensate for our physical inadequacies and to ensure our survival in space.
ביולוגיה סינתטית, עתיד שאני מאמינה בתשוקה שהוא בלתי נמנע.
A future I passionately believe is inevitable.
שמאמץ אליו הנדסה גנטית, ביולוגיה סינתטית עתיד שאני מאמינה בתשוקה שהוא בלתי נמנע, ואם אתם לא תרוויחו.
Securing monopolies on a future that embraces genetic engineering, synthetic biology, a future I passionately believe is inevitable.
לא נמצאו תוצאות עבור משמעות זו.

תוצאות: 7. מדויק: 7. זמן שחלף: 48 ms.

אינדקס מילים: 1-300, 301-600, 601-900, עוד

אינדקס ביטויים: 1-400, 401-800, 801-1200, עוד

אינדקס פסוקית: 1-400, 401-800, 801-1200, עוד

פיתוח על ידי Prompsit Language Engineering עבור Softissimo