Download for Windows Premium
Reklam
the python

"the python" metninin Türkçe çevirisi

Bu giriş bulunamadı. Yaklaşık sonuçlar gösteriliyor. Yazımı kontrol edin veya bu terimin sözlüğe eklenmesini önerin.
piton
pitonun
Without limbs the python cant push the antelope down its throat.
Uzuvları olmayan piton, antilobu boğazından aşağı itemez.
I just realized I can train the baby and the python to be friends.
Aklıma geldi de, bebeği ve pitonu eğitip arkadaş olmalarını sağlayabilirim.
Then I need pip, the python package manager.
Ayrıca "pip" veya python paket yöneticisi kurmanız gerekir.
Still, the python deserves a moment of silence.
Yine de, piton sessizlik anı hak ediyor.
Pumping the python is very healthy thing.
Pitonunu okşamak gayet sağlıklı bir şey.
We've discovered the warm place where the python was hiding.
Yılanın gizlendiği sıcak yeri bulduk da.
After the rise of the python on the jeep, tourists panicked vehicles ride away from that area.
Pitonun cipin üzerine çıkmasının ardından, turistler panikle araçlarına binerek o bölgeden uzaklaştı.
After hearing that the woman and the python slept together every night, the vet became very concerned.
Veteriner, kadın ve pitonun her gece beraber uyuduğunu duyunca çok endişelendi.
All of a sudden, the python quit eating.
Fakat bir süre sonra piton yemek yemeyi bıraktı.
It's very possible that the python consumed some evidence which we will need to retrieve.
Piton, bazı kalıntıları yemiş olabilir... ve onları geri almalıyız.
I snatched the prey from the python's mouth for the lion.
Aslan için pitonun ağzındaki avı kaptım.
We discovered the warm place where the python was hiding.
Yılanın gizlendiği sıcak yeri bulduk da.
more generally, the great flexibility of the python numpy program language is,
daha genel anlamda, python numpy program dilinin büyük esnekliği
Bu anlam için sonuç bulunamadı.

"the python" sözcüğünün İngilizce dilindeki eş anlamlıları ve benzerleri

Günün Kelimesi ve İfadesi
Günün Görseli
stamp: small piece of paper for postage
Günün kelimesini keşfet
Reklam

Öneriler

Sonuçlar: 314. Birebir: 314. Geçen süre: 314 ms.

Sözcük dizini: 1-300, 301-600, 601-900

İfade dizini: 1-400, 401-800, 801-1200

Sözcük öbeği dizini: 1-400, 401-800, 801-1200