Download for Windows Premium
Publicidade
just... stuff

Exemplos para "just... stuff"

Não foi possível encontrar esta entrada. Mostrando resultados aproximados. Verifique a ortografia ou proponha a adição deste termo ao dicionário.
Sorry I jumped on you about those's just... stuff.
Ne pare rau am sărit pe tine despre acele doar... Chestii.
Just... stuff we picked off rich guys at the club.
Doar... lucruri de care-i ușurăm pe bogați.
Just... stuff she'd heard around the neighborhood.
Doar... chestii pe care le-a auzit prin cartier.
You know, just... stuff.
Știi tu, doar... chestii.
It's just... stuff.
Vom cumpăra altele, sunt doar... lucruri.
I don't know, just... Stuff.
Nu știu, doar chestie.
No, just... stuff.
Nu, doar... chestii.
It's just... stuff.
Pot să ne ia toate astea.
Sorry I jumped on you about those's just... stuff.
Îmi cer scuze că am izbucnit în legătură cu interogatoriile acelea.
It's just... stuff, you know. How's school?
Cum e la școală? - E bine.

Outros resultados

Stuff it! - I just... I... Stuff it, or I will stuff you.
Lucruri-l! - Eu doar... Lucruri ea, sau te chestii.
Stuff it! - I just... I... Stuff it, or I will stuff you.
Just... family business stuff that I need to sort through.
Doar... afaceri de familie pe care trebuie să le discern.
Não foram achados resultados para esta acepção.

Sinônimos e analogias para "just... stuff" em inglês

Palavra e Expressão do Dia
Imagem do dia
flashlight: portable hand-held light powered by batteries
Descubra o significado
Publicidade

Sugestões que contenham just... stuff

Resultados: 71549. Exatos: 10. Tempo de resposta: 579 ms.