Download for Windows Premium
Publicidade
Deci... Toate

Tradução de "Deci... Toate" em inglês

Não foi possível encontrar esta entrada. Mostrando resultados aproximados. Verifique a ortografia ou proponha a adição deste termo ao dicionário.
So thi-
Deci... toate astea... a fost o slujbă.
So thi- this has all been a job.
Deci... toate astea... a fost o slujbă.
So thi- this is all been a job.
Deci... Toate părțile au rămas uscate.
So... All parties remained dry.
Deci... Toate căile de vin împreună, nu?
So... All the paths are coming together, right?
Deci... Toate la bord.
So... All aboard.
Deci... Toate căile se apropie, nu?
So... All the paths are coming together, right?
Deci... Toate lucrurile de aici. Da.
So all things considered, you're...
Deci... Toate aceste obiecte au fost cumpărate duminica trecută, după-masă?
So... All of these items were purchased last Sunday afternoon?
Deci... Toate acestea este vorba despre ura Zhat Vash de androizi.
So, then all this is about the Zhat Vash hatred of androids.
Deci... Toate cele bune. "Toate cele bune?"
All the best to you... (LAUGHS) "All the best to you"?
Deci... toate astea... a fost o slujbă.
So thi - this is all been a job.
Deci... toate alea și te bagi?
So... all that and you're in?
Trebuie să pară că toate lucrurile noastre au ars, deci... toate lucrurile noastre trebuie să ardă.
It has to look like all of our stuff has burned, so all of our stuff has to burn.
Não foram achados resultados para esta acepção.

Sinônimos e analogias para "Deci... Toate" em romeno

Publicidade

Sugestões que contenham Deci... Toate

Resultados: 31312. Exatos: 21. Tempo de resposta: 297 ms.