Download for Windows Premium
Publicidade
Uite... probabil

Exemplos para "Uite... probabil"

Não foi possível encontrar esta entrada. Mostrando resultados aproximados. Verifique a ortografia ou proponha a adição deste termo ao dicionário.
Uite... probabil aici este o neînțelegere.
Look, there must be some sort of misunderstanding here.
Uite... probabil că sunt mai multe de spus despre mine.
Look... there's probably more to it than what I said.
Uite... probabil nu ești prea mulțumită de el acum... dar tatăl tău chiar e un băiat de treabă.
Look... you're probably not thrilled with him right now but your dad's a really good guy
Uite... probabil nu o să înțelegi asta, și nici nu știu de ce simt că trebuie să îți explic, dar îmi place să fiu la punct cu lucrurile.
Look... you probably won't understand this, and I don't even know why I feel the need to explain it to you, but I like to be in things.
Uite... Probabil că ai primit deja unul, dar tradiția e unul pe an.
Listen, you probably already got one of these, and the tradition is one per year, but I got you this anyway.
Uite... Probabil nu trebuia să fac asta, dar cel puțin vroiam să te avertizez, bine?
Now, look. I'm probably not even supposed to be doing this, but I just at least wanted to warn you, okay?
Bine, Paxton, uite... Probabil, din cauza carantinei, ai dorința nebună să treci pe roșu cu motocicleta.
Probably as a result of lock down, you have a mad urge to ride your motorbike through red lights.
Uite... Probabil că Lindsay este fiica ta, dar nu crezi că trebuie să fii sigur de asta, pentru familia ta, înainte de a acționa?
Look Lindsay probably is your daughter but don't you think you have a responsibility to this family you're sure about, before diving into this?
Uite... Probabil nu e nimic, dar alaltăieri l-am văzut pe Grayden cu jocul în mână și zicea: "Aș vrea să fie al meu".
It's probably nothing, but the other day I saw Grayden, he had it in his hand and he said, "I wish this was mine."
Uite... Probabil o să dureze doar 24 ore.
Look, I'm - I'm - This is probably just a 24-hour thing.

Outros resultados

Uite... Știu că probabil asta ți se pare amuzant.
Look... I know this all probably sounds funny to you.
Uite, ar trebui... probabil că ar trebui să plec.
L... look, I should... I should probably go.
Da, uite... Adevărul este că probabil câștig mai mult decât tine din asta.
Truth is, I'm probably getting more out of this than you are.
Não foram achados resultados para esta acepção.

Sinônimos e analogias para "Uite... probabil" em romeno

Publicidade

Sugestões que contenham Uite... probabil

Resultados: 9688. Exatos: 10. Tempo de resposta: 203 ms.