Download for Windows Premium
-65% Premium
Publiciteit
Android-App Appmidio

Examples with "Android-App Appmidio" and their translation in Engels

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
Stellt eine Schnittstelle zur Android-App Appmidio her.
Interface for the Android-App Appmidio.
Stellt eine Schnittstelle zur Android-App Appmidio her.
Appmidio Interface for the Android-App Appmidio.
Beschreibung Dieses Plugin stellt eine Schnittstelle zur Android-App Appmidio und zur iOS-App iAppmidio her.
Appmidio Description This Plugin provides the interface for the Android-App Appmidio and the iOS-App iAppmidio.
Appmidio Stellt eine Schnittstelle zur Android-App Appmidio her.
The Plugin is required to access the member data of your Admidio installation with Appmidio.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.
Ga naar Premium voor toegang tot miljoenen vertaalvoorbeelden, onbeperkt woorden opslaan en leren, zonder advertenties.

Synoniemen voor Android-App Appmidio in het Duits

Publiciteit

Resultaten: 4. Exact: 4. Verstreken tijd: 43 ms.