Download for Windows Premium
Publiciteit
old-timer fans

Vertaling van "old-timer fans" in Duits

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
Oldtimer-Fans
Also, private customers and old-timer fans are regular guests at our "counter". 1911
Ebenso sind Privatkunden und Oldtimer-Fans Stammgäste an unserer „Theke". 1911
Volkwagen's T1 Samba bus is an automotive classic which many old-timer fans restore with much love and which is now available as a remote-controlled miniature version.
Der VW-Bully T1 Samba ist ein Automobil-Klassiker, den viele Oldtimer-Fans liebevoll restaurieren und den es nun als Miniatur in einer ferngesteuerten Variante gibt.
An insider tip for old-timer fans are the Dinner Cruises, held every second Thursday of the month from April to October.
Ein Geheimtipp für Oldtimer-Fans sind die Dinner Cruises jeden zweiten Donnerstag von April bis Oktober.
Old-timer fans are Romantik friends and always welcome at the hotels.
Oldtimer-Fans sind Romantik Freunde und in den Häusern stets willkommen.
Thousands of old-timer fans admire about 180 automobile jewels every year.
Tausende von Oldtimer Liebhabern bestaunen jährlich rund 180 automobile Kostbarkeiten.
A Diplomat B and a Kapitän B round off the offer for old-timer fans.
Ein Diplomat und ein Kapitän aus der B-Serie der KAD-Modelle runden das Angebot für Oldie-Gourmets ab.
Show offer Classics, curves, cuisine Old-timer fans are Romantik friends and always welcome at the hotels.
In den Romantik Hotels&Restaurants erwarten die Gäste frische, erlesene Freunde und in den Häusern stets willkommen.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.
Ga naar Premium voor toegang tot miljoenen vertaalvoorbeelden, onbeperkt woorden opslaan en leren, zonder advertenties.

Synoniemen voor old-timer fans in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
peacock: male peafowl with a colorful tail
Ontdek het woord
Publiciteit

Resultaten: 7. Exact: 7. Verstreken tijd: 23 ms.