Download for Windows Premium
-65% Premium
Publiciteit
Faora-Ul

Examples with "Faora-Ul" and their translation in Pools

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
Kal-El. I'm sub-commander Faora-Ul.
Kal-El, jestem poddowódca Faora-Ul.
I'm sub-commander Faora-Ul.
Zastępca dowódcy, Faora-Ul.
Kal-El, I'm sub-commander Faora-Ul.
Kal-El. I'm sub-commander Faora-Ul. On behalf of General Zod, I extend you his greetings.
Kal-El, jestem poddowódca Faora-Ul. W imieniu generała Zoda przekazuję ci pozdrowienia.
I'm sub-commander Faora-Ul.
Zastępca dowódcy, Faora-Ul.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.
Ga naar Premium voor toegang tot miljoenen vertaalvoorbeelden, onbeperkt woorden opslaan en leren, zonder advertenties.

Synoniemen voor Faora-Ul in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
magnifying glass: handheld lens for making objects appear larger
Ontdek het woord
Publiciteit

Resultaten: 5. Exact: 5. Verstreken tijd: 23 ms.