Download for Windows Premium
Publiciteit
eluded capture

Vertaling van "eluded capture" in Pools

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
wymykał się schwytaniu
uniknął złapania
A notorious slasher eluded capture for years, terrorizing the community.
Osławiony morderca wymykał się schwytaniu przez lata, terroryzując społeczność.
For years, the marauder eluded capture, slipping through the hands of the law.
Przez lata bandyta wymykał się schwytaniu, przechodząc przez ręce stróżów prawa jak woda przez sito.
As a master forger, he had eluded capture for nearly a decade.
Jako mistrz fałszerstwa unikał aresztowania przez niemal dekadę.
When I got there, the suspect had eluded capture.
Do czasu, gdy tam dotarłam, podejrzany uniknął złapania.
Service went after him, but he eluded capture.
Służba go goniła, ale zdołał uniknąć schwycenia.
Well, they may have eluded capture so far, but mark my words, we will find them.
Na razie uniknęli schwytania, ale wierz mi, znajdziemy ich.
He's eluded capture for too long.
Zbyt długo unika schwytania.
I take it he eluded capture.
Zakładam, że uniknął schwytania.
I mean, how's the mayor going to stand out there before a panicked public and report that a killer whose body count has reached seven has eluded capture?
Jak burmistrz ma tam stanąć przed spanikowanym tłumem i powiedzieć, że morderca, który zabił 7 osób, uniknął złapania?
It has come to my attention that someone from the original crew has eluded capture.
Uzmysłowiłem sobie, że ktoś z pierwszej załogi wyrwał się z niewoli.
I mean, how's the mayor going to stand out there before a panicked public and report that a killer, whose body count has reached seven, has eluded capture?
Jak burmistrz ma tam stanąć przed spanikowanym tłumem i powiedzieć, że morderca, który zabił 7 osób, uniknął złapania?
Why? We received information he's still alive and eluded capture.
Otrzymaliśmy informację, że żyje i uchodzi od schwytania.
So far, I've eluded capture, but I haven't been able to find you or Stan anywhere.
Jak dotąd udało mi się uniknąć schwytania, ale nie mogłem nigdzie znaleźć ciebie ani Stana.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Synoniemen voor eluded capture in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
oven mitt: protective glove for handling hot items
Ontdek het woord
Publiciteit

Resultaten: 27. Exact: 27. Verstreken tijd: 23 ms.