Download for Windows Premium
Publiciteit
even better
/'iː vən 'bɛtər/
I enjoyed the first movie, but the latter one was even better.
Podobał mi się pierwszy film, ale drugi był jeszcze lepszy.
The athlete shrugged off doubts from journalists and promised an even better performance.
Zawodnik odsunął na bok wątpliwości dziennikarzy i obiecał jeszcze lepszy występ.
Her photographs looked even better with the darker backgrounds she selected.
Jej zdjęcia wyglądały jeszcze lepiej z wybranymi przez nią ciemniejszymi tłami.
After cooking, the beef stew tasted even better the next day.
Po ugotowaniu, gulasz wołowy smakował jeszcze lepiej następnego dnia.
His ambitious project came off even better than he had hoped.
Jego ambitny projekt wypalił nawet lepiej, niż się spodziewał.
It was really like being home, or maybe even better.
To było naprawdę jak w domu, a może nawet lepiej.
Shortbread tastes even better with a dollop of jam on top.
Kruche ciastka smakują jeszcze lepiej z kleksem dżemu na wierzchu.
Fried rice tastes even better when garnished with fresh cilantro.
Smażony ryż smakuje jeszcze lepiej, gdy posypie się go świeżą kolendrą.
A splash of basil makes the tomato sauce taste even better.
Odrobina bazylii sprawia, że sos pomidorowy smakuje jeszcze lepiej.
Rather than compete, let's pull together and make this project even better.
Zamiast rywalizować, zjednoczmy się i sprawmy, by ten projekt był jeszcze lepszy.
Her favorite songs sounded even better when sung through the karaoke machine.
Jej ulubione piosenki brzmiały jeszcze lepiej, gdy śpiewała je przez system karaoke.
To their surprise, the wedding cake tasted even better than it looked.
Ku ich zaskoczeniu, tort weselny smakował jeszcze lepiej niż wyglądał.
The toast tasted even better when topped with a layer of grape conserve.
Tost smakował jeszcze lepiej, gdy był posmarowany warstwą konfitury winogronowej.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.
Ga naar Premium voor toegang tot miljoenen vertaalvoorbeelden, onbeperkt woorden opslaan en leren, zonder advertenties.

Synoniemen voor even better in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
kite: light frame flown in the wind on a string
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 8274. Exact: 8274. Verstreken tijd: 79 ms.