Download for Windows Premium
Publiciteit
mountain slopes
Geflecteerde vorm van mountain slope 

Vertaling van "mountain slopes" in Pools

górskie zbocza
zboczu góry
zboczach górskich
górskich stokach
stoki górskie
stokach gór
stokach górskich
There are mountain slopes rising from each side, covered with coniferous and larch forests.
Ze wszystkich stron otaczają ją górskie zbocza, pokryte iglastymi i modrzewiowymi lasami.
I went through the mountain slopes, I walked along a rushing river and then went out into the open rocky area, and at the end I had a glacier.
Pokonywałem górskie zbocza idąc wzdłuż rwącej rzeki a następnie wyszedłem na otwartą, skalną przestrzeń na której końcu znajdował się lodowiec.
A seemingly difficult location helped to expose the buildings of the required height, owing to piling them up against the mountain slopes.
Pozornie trudna lokalizacja, pomogła wyeksponować budynki, o narzuconej przez warunki zabudowy dosyć małej wysokości, dzięki ich spiętrzeniu na zboczu góry.
Pension Alpenblick is a traditional Alpine-style hotel set on mountain slopes a 5-minute d...
Tradycyjny alpejski hotel Pension Alpenblick jest usytuowany na zboczu góry, 5 minut jazdy...
Even in winter it stays in high valleys and mountain slopes where alder, willow, birch and spruce poke through the snow cover.
Nawet zimą pozostaje w dolinach wysokogórskich i na zboczach górskich, gdzie olcha, wierzba, brzoza i świerk przebijają się przez pokrywę śniegu.
On the local mountain slopes and in the valleys there are many old houses that were once used by farmers and shepherds, and anyone can buy them.
Na lokalnych zboczach górskich iw dolinach znajduje się wiele starych domów, z których kiedyś korzystali rolnicy i pasterze, i każdy może je kupić.
From the cable car, we spotted wildlife grazing along the mountain slopes.
Z kolejki linowej dostrzegliśmy dzikie zwierzęta pasące się na zboczach góry.
The mountain slopes are home to rare and harvestable medicinal herbs.
Na górskich zboczach rosną rzadkie zioła lecznicze, które można zbierać.
The anabatic winds carried the warm air swiftly up the mountain slopes.
Wznoszące prądy powietrzne szybko niosły ciepłe powietrze po zboczach góry.
The terracing on the mountain slopes prevents soil erosion during heavy rains.
Tarasowanie na zboczach gór zapobiega erozji gleby podczas ulewnych deszczy.
Green trees, crops, plants growing on gentle mountain slopes and fertile valleys.
Zieleń drzew, upraw, roślin porastających łagodne zbocza górskie i żyzne doliny.
It seems that it is a perfect place for vine cultivation - subtropical climate, rich soils, sun and mountain slopes.
Wydaje się, że ten kraj jest wprost idealny do uprawy winorośli, podzwrotnikowy klimat, bogate gleby, gorące słońce, zbocza gór.
When I think about my life, I see a forest path, steep mountain slopes and the stars lighting up the depths of the night.
Gdy myślę o moim życiu, widzę leśną ścieżkę, strome zbocza gór i gwiazdy rozpalające otchłań nocy.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.
Ga naar Premium voor toegang tot miljoenen vertaalvoorbeelden, onbeperkt woorden opslaan en leren, zonder advertenties.

Synoniemen voor mountain slopes in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
plunger: device used to clear blockages in pipes
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 83. Exact: 83. Verstreken tijd: 42 ms.