Download for Windows Premium
Publiciteit
So... All right

Vertaling van "So... All right" in Roemeens

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
În regulă
So... All right, ladies, it's getting the music off, please.
În regulă, doamnelor, e târziu, oprește muzica, te rog.
So... All right, we got one hacksaw... One pack of extra heavy duty blades...
În regulă, avem un fierăstrău... Un pachet de lame de rezervă...
So... All right, let's do this, then.
Deci... Bine, hai să facem acest lucru, atunci.
So... All right?
So... All right, what's our timetable?
Deci... Bun, care este programul?
So... All right, the suspect is now in the tunnel.
Asa de... (Sirene plângând) Bine, suspectul este acum în tunel.
So... All right.
Mai bine aș pleca.
So... All right.
So... All right.
So... All right.
Okay. -So... All right, my hope is that we can incorporate a beautiful built-in with a Murphy bed, toy storage.
Bine. - Deci... Sper să putem pune un mobilier încorporat frumos cu pat rabatabil și depozitare pentru jucării.
So... All right, take care of him.
Este tot al tău. Deci...
But it is our best lead, so... all right.
Dar e cea mai bună pistă a noastră.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Synoniemen voor So... All right in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
flashlight: portable hand-held light powered by batteries
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 1649332. Exact: 32. Verstreken tijd: 1027 ms.