Download for Windows Premium
Publiciteit
Dar... Poate

Vertaling van "Dar... Poate" in Engels

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
But maybe
but... maybe
But perhaps
Dar... Poate îl ajuți pe tipul cu durerea de spate.
But maybe you can help the guy with the bad back.
Dar... Poate că, să recunoască nu-i cea mai bună idee.
But maybe coming clean isn't the best idea, either.
Nu, dar... poate sunt ceva secrete de familie înăuntru.
No, but... maybe there is some family secrets inside.
Baietii astia nu inteleg, dar... poate tu ai putea.
These guys don't understand, but... maybe you might.
Dar... Poate vei înțelege cândva că am făcut-o pentru ca, într-o bună zi, să nu se mai întâmple asta.
But perhaps one day you will understand that I only did all this to finally put a stop to everything once and for all.
Nu. Dar... poate pot sã te ajut eu.
No, but perhaps I can help you.
Dar... Poate problema nu este de la un metal greu din afară.
But... Maybe the problem isn't a heavy metal from outside.
Dar... Poate acum sunt pregătit să iau o șansă.
But... maybe now I'm ready to take a chance.
Dar... Poate că nu ești prea fericită că o să-l ai.
But... Maybe you're not happy about it.
Dar... Poate nici clarificarea situației nu e o idee atât de bună.
But... maybe coming clean isn't the best idea, either.
Dar... Poate ar fi bine să merg, să-mi dau seama cum stă treaba între ei.
But maybe it'd be good to go to kind of feel out what their vibe is.
Dar... Poate tu și cu mine vom vedea unde se îndreaptă aceste lucruri, care poate îți pot oferi ceva.
But... Maybe you and me seeing where this thing goes, maybe that can give you something for a change.
Dar... Poate ăsta o să meargă.
But... Maybe this will.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Engels-uitdrukkingen met vertalingen die Dar... Poate bevatten

Synoniemen voor Dar... Poate in het Roemeens

Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 200. Exact: 200. Verstreken tijd: 217 ms.