Download for Windows Premium
-65% Premium
Publiciteit
resting on
Geflecteerde vorm van rest on 
odpoczywającego na spoczywa na odpoczynek na
spoczywała na
odpoczywającej na
spoczywamy na
spoczywający na
spoczywającą na
odpoczynku nad
spoczywające na
spoczywającej na
They discovered a scaled iguana resting on a warm rock in the backyard.
Odkryli łuskowatego legwana, odpoczywającego na ciepłym kamieniu w ogrodzie.
His heart melted when he spotted a fluffy birdie resting on the fence.
Jego serce stopniało, gdy zobaczył puszystego ptaszka odpoczywającego na płocie.
He found himself resting on his laurels after receiving an award last year.
Po otrzymaniu nagrody w zeszłym roku złapał się na tym, że spoczywa na laurach.
After a long day, resting on memory foam eases all my aches.
Po długim dniu odpoczynek na piance termoelastycznej łagodzi wszystkie moje bóle.
In some regions, palmyra is woven into mats for resting on the floor.
W niektórych regionach z palmyry wyplata się maty do odpoczynku na podłodze.
I spotted a beautiful dragonfly resting on a lily pad by the pond.
Zauważyłem piękną ważkę odpoczywającą na liściu lilii wodnej przy stawie.
During a fishing trip, we spotted a large flathead resting on the sea floor.
Podczas wyprawy wędkarskiej zauważyliśmy dużą płaszczkę odpoczywającą na dnie morza.
We spotted a rare, white-blotched owl resting on a tree branch.
Zauważyliśmy rzadką sowę z białymi plamami odpoczywającą na gałęzi drzewa.
In the warm summer evenings, you can often see a mantis resting on porch lights.
W ciepłe letnie wieczory często można zobaczyć modliszkę odpoczywającą na lampach werandy.
The turtle's shell is positioned ventrally when it is resting on the ground.
Skorupa żółwia jest skierowana ku ziemi, gdy ten odpoczywa na podłożu.
The child pointed excitedly at a turtle resting on a floating lily pad.
Dziecko z podekscytowaniem wskazało na żółwia odpoczywającego na pływającym liściu lilii wodnej.
While playing outside, I spotted a ladybird resting on a blooming flower.
Bawiąc się na dworze, zauważyłem biedronkę odpoczywającą na kwitnącym kwiecie.
We observed seals resting on the shelf ice, enjoying the chilly sunshine.
Obserwowaliśmy foki odpoczywające na lodowej półce, korzystające z chłodnego słońca.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.
Ga naar Premium voor toegang tot miljoenen vertaalvoorbeelden, onbeperkt woorden opslaan en leren, zonder advertenties.

Uitdrukkingen met resting on: voorbeelden en bijbehorende vertalingen in het Pools

Synoniemen voor resting on in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
shield: shape used for displaying armorial bearings
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 706. Exact: 706. Verstreken tijd: 43 ms.