Download for Windows Premium
Publiciteit
you wrong
źle ci
cię źle
mylisz się
że się myliłeś
ci krzywdę
że się mylicie
ci krzywdy
że się myliłaś
cię zrozumiałam
nienawidziłaś
pan myli
cię skrzywdził
Niles, listen, I am terribly sorry if I steered you wrong.
Strasznie mi przykro jeśli źle cię pokierowałem.
Maybe I figured you wrong from the start.
Może od początku źle cię zrozumiałam.
I have to say I might've judged you wrong.
Muszę powiedzieć, że mogłem cię źle ocenić.
I wouldn't steer you wrong, bud.
Ja bym cię źle nie pokierował, kolego.
But you wrong about me hoping I see 'em again.
Ale mylisz się, że łudzę się jeszcze je zobaczyć.
I'm sorry, mate, but I did you wrong.
Przykro mi, kolego, ale ja cię źle.
Always trust your heart, because it will never steer you wrong.
Zawsze ufaj swojemu sercu, ponieważ tylko ono cię nie zwiedzie.
I know I did you wrong, but that was many years ago.
Wiem że źle zrobiłem, ale to było już sporo lat temu.
If someone has done you wrong, it's important to address the issue directly.
Jeśli ktoś wyrządził ci krzywdę, ważne jest, aby bezpośrednio zająć się tym problemem.
If you feel someone has done you wrong, it's important to communicate openly.
Jeśli czujesz, że ktoś cię skrzywdził, ważne jest, aby otwarcie o tym porozmawiać.
I never intended to do you wrong, but I understand that my actions hurt you.
Nigdy nie zamierzałem wyrządzić ci krzywdy, ale rozumiem, że moje działania cię zraniły.
If somebody does you wrong, you need to get 'em back.
Jeśli ktoś wyrządzi ci krzywdę, musisz się odegrać.
Now you know we wouldn't steer you wrong.
Teraz wie pan, że nie chcemy wami mylnie sterować.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Synoniemen voor you wrong in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
frame: border enclosing a picture or mirror
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 508. Exact: 508. Verstreken tijd: 193 ms.