We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
despre ce
The crew's asking a lot of questions about... what happened to you guys over there.
Echipajul are multe întrebări despre ce s-a întâmplat acolo.
Started reminding me about our prenup, about... what I was required to do.
Mi-a amintit despre contractul prenupțial, despre ce trebuie să fac.
Maybe we'd be better served if we just talked about... what it means to be a journalist.
Poate ar fi mai bine dacă am vorbi doar despre ce înseamnă să fii un jurnalist.
And she still won't talk about... what they did to her at the academy.
Are momentele ei și totuși nu vrea să vorbească despre ce i s-a întâmplat la academie.
An intelligent man will know more about... what he is drawing than he will see.
Un om inteligent va ști mai mult despre ce desenează decât despre ceea ce vede.
Let's rather talk about... what our friend Zoran does during the March.
Dar mai bine să vorbim despre ce a făcut prietenul nostru Zoran în timpul marșului.
About... what Hastings told you I did to get Will to qualify.
Despre... ceea ce ai aflat de la Hastings că am făcut ca Will să fie admis.
I know I should feel bad about... what happened.
Știu că ar trebui să-mi pară rău... de ce s-a întâmplat.
Truth is about... what you do to get the proper perspective.
Adevărul despre ceea ce faci pentru a obține o perspectivă corectă.
Potentieel gevoelige of ongepaste informatie
Er worden alleen voorbeelden gegeven om u te helpen het woord of de woordcombinatie waarop u hebt gezocht, te vertalen. Deze worden niet door ons geselecteerd of gevalideerd en kunnen ongepaste taal bevatten. Wij vragen u melding te maken van voorbeelden die dienen te worden aangepast of verwijderd. Vertalingen met grof of informeel taalgebruik worden meestal rood of oranje gemarkeerd.