Download for Windows Premium
Waarschijnlijk zoekt u "aceasta... din" in Engels-Roemeens.
Publiciteit
aceasta... din

Examples with "aceasta... din" and their translation in Engels

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
Imaginea trebuie sa fie ceea ce absorbi din aceasta... din aceasta.
The image has to be what you absorb from this... from this.
Jucându-ne cu această... din interior, nu ca mai înainte
Playing with this... inside, not like before
Eu, probabil, nu ar fi ajuns ca aceasta... din senin, după atât de mult timp.
I probably shouldn't have reached out like this... out of the blue, after so much time.
Ca aceasta... din poziția în picioare... pe spate
Like this... from standing position... on to his back
Judecata mea este aceasta... din moment ce amândouă femeile pretind copilașul viu și nici una nu îl cere pe cel mort, este deci corect ca cele două să-l împartă pe cel viu.
My judgment is this - since both women claim the living child and neither claim the dead child, it is therefore fair that they should share the living child.
Dar aceasta... din păcate, Sper că oamenii posesori de Lancia își amintesc pe cea mai bună din.
But this annoyingly, is the Lancia people remember best of all, The Beta.
Aceasta... din "Mesagerul" când Dwight îmi explica Năpastele.
This one... in the "Haven Herald" when Dwight was explaining the Troubles to me.
Aceasta... din "Mesagerul" când Dwight îmi explica Năpastele.
LOOK, I SPOTTED A PHOTOGRAPH - THIS ONE - IN THE HAVEN HERALD WHEN DWIGHT WAS EXPLAINING THE TROUBLES TO ME.
în plansa aceasta... din ediția din secolul 15 a "Infernului"...
In this the 15th Century edition of the "Inferno"...

Andere resultaten

Și vor trimite această... această navă... din nou către pământul unde au intenționat creatorii?
And will they send this ship, again to the land the creators intended?
Ia această... ura... din viața mea... și pune dragostea Ta în locul ei.
take this... of my life... and put your love in its place.
Cu el aici vom găsi o cale de scăpare din această...
With him here we'll find our way out to this...
Atunci va trebui să scot această pălărie... din mine.
Well then, I will just have to pull this of myself.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Engels-uitdrukkingen met vertalingen die aceasta... din bevatten

Synoniemen voor aceasta... din in het Roemeens

Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 10961. Exact: 9. Verstreken tijd: 351 ms.