Télécharger pour Windows Premium
Publicité
a selected folder

Traduction de "a selected folder" en roumain

Nous n’avons pas trouvé cette entrée. Affichage de résultats approximatifs. Vérifiez l’orthographe ou proposez d’ajouter ce terme au dictionnaire.
dintr-un folder selectat
The area to the right of the tree shows the contents of a selected folder.
Iar în partea dreaptă va fi afişat conţinutul folderului selectat.
Fixes an issue in column view that prevented compressing a selected folder
Rezolvă o problemă, având în vedere o coloană, care a împiedicat comprimarea unui dosar selectat
You can have downloaded the music online, copied it from your device, or added it from a selected folder on your computer, for example.
Este posibil să fi descărcat muzica online, s-o fi copiat din dispozitivul dvs. sau s-o fi adăugat dintr-un folder selectat de pe computerul dvs., de exemplu.
To open a selected folder, press Enter.
Pentru a deschide folderul selectat, apăsați pe Enter.
Create PDFs converts all the Excel files in a selected folder to PDF format.
Create PDFs convertește toate fișierele Excel dintr-un folder selectat în format PDF.
Aucun résultat pour cette recherche.

Synonymes et analogies de "a selected folder" en anglais

Le mot et l’expression du jour
L’image du jour
ladle: deep spoon with long handle for serving liquids
Découvrir le mot
Publicité

Résultats: 5. Exacts: 5. Temps écoulé: 53 ms.