Télécharger pour Windows Premium
Publicité
asked for a verification code

Traduction de "asked for a verification code" en roumain

Nous n’avons pas trouvé cette entrée. Affichage de résultats approximatifs. Vérifiez l’orthographe ou proposez d’ajouter ce terme au dictionnaire.
solicită un cod de verificare
You're asked for a verification code.
I'm being asked for a verification code I can't sign in to a device or non-browser application
Mi se solicită un cod de verificare Nu mă pot conecta de pe un dispozitiv sau cu o aplicaţie care nu utilizează un browser
When you sign in on the web, you can choose to trust your browser, so you won't be asked for a verification code the next time you sign in from that computer.
Atunci când te autentifici pe web, poți opta pentru considerarea browserului ca fiind de încredere pentru a nu ți se mai solicita un cod de verificare la următoarea autentificare de pe computerul respectiv. Dispozitive de încredere
If you're asked for a verification code, you have two-factor authentication on your Apple ID.
Dacă ți se solicită un cod de verificare, înseamnă că ai activat autentificarea cu doi factori pentru ID-ul tău Apple.
For computers you trust, Google recommends you select the "Trust this computer" option when you are asked for a verification code.
Pentru computerele în care aveţi încredere, Google vă recomandă să selectaţi opţiunea "Reţineţi acest computer" când vi se solicită un cod de verificare.
You might be asked for a verification code at the time of rental.
Este posibil să ți se solicite un cod de verificare în momentul închirierii.
Once signed in, you won't be asked for a verification code on that device again unless you sign out completely, erase the device, or need to change your password for security reasons.
După ce te-ai autentificat, ți se va solicita din nou un cod de verificare pe dispozitivul respectiv, cu excepția cazului când te deconectezi complet, ștergi dispozitivul sau trebuie să-ți schimbi parola din motive de securitate.
You won't be asked for a verification code again unless you sign out completely, erase your device, sign in to your Apple ID account page in Safari, or need to change your Apple ID password for security reasons.
Nu vi se va solicita din nou un cod de verificare decât dacă ieșiți complet din cont, vă ștergeți dispozitivul, vă autentificați pe pagina contului ID-ului dvs. Apple în Safari sau trebuie să vă schimbați parola ID-ului Apple din motive de securitate.
Aucun résultat pour cette recherche.
Le mot et l’expression du jour
L’image du jour
frame: border enclosing a picture or mirror
Découvrir le mot
Publicité

Résultats: 8. Exacts: 8. Temps écoulé: 22 ms.