Télécharger pour Windows Premium
Publicité
graveyard shift
/'ɡreɪvjɑrd ʃɪft/
/'ɡreɪvjɑː d ʃɪft/
Définition
work shift during the late night hours  ... Voir plus
tură f
schimbul m
schimbare cimitir f
schimb de noapte
tură de noapte
schimbarea cimitirului
cimitir schimbare
Graveyard Shift
I prefer the graveyard shift because the office is quieter and calmer then.
Prefer tura de noapte pentru că biroul este mai liniștit și mai calm atunci.
Working the graveyard shift at the gas station can feel pretty lonely sometimes.
Să lucrezi în tura de noapte la benzinărie poate fi destul de singuratic uneori.
Worked the graveyard shift, refueling, routine maintenance.
A lucrat în schimbul de noapte, realimentare, întreținere de rutină.
Shield It's dark and you're working the graveyard shift.
Scut Este întuneric şi tu lucrezi în schimbul de noapte.
But not everybody likes working the graveyard shift.
Dar nu tuturor le place lucreze schimbare cimitir.
And your wife worked the graveyard shift.
Și soția ta a lucrat schimbare cimitir.
The factory pays extra for anyone willing to cover the graveyard shift tonight.
Fabrica plătește în plus pentru oricine e dispus să acopere tura de noapte în seara asta.
Every couple weeks, we have to work a graveyard shift.
La fiecare câteva săptămâni, trebuie să lucrăm în tura de noapte.
Tonight he's got the entire graveyard shift to deal with.
Diseară trebuie să rezolve cu toată tura de noapte.
Because of the graveyard shift, we rarely see each other during the week anymore.
Din cauza turei de noapte, abia dacă ne mai vedem în timpul săptămânii.
You try working a graveyard shift without it.
Încearcă să lucrezi o tură de noapte fără ea.
Our life is a permanent graveyard shift.
Viata noastră e o permanentă tură de noapte.
Our life is a permanent graveyard shift.
Viața noastră e o permanentă tură de noapte.
Aucun résultat pour cette recherche.

Synonymes et analogies de "graveyard shift" en anglais

Le mot et l’expression du jour
L’image du jour
frame: border enclosing a picture or mirror
Découvrir le mot
Publicité

Suggestions qui contiennent graveyard shift

Résultats: 283. Exacts: 283. Temps écoulé: 34 ms.