Télécharger pour Windows Premium
Offre spéciale pour découvrir Premium
-50% à vie sur tous nos abonnements
Publicité
on our command

Traduction de "on our command" en roumain

Nous n’avons pas trouvé cette entrée. Affichage de résultats approximatifs. Vérifiez l’orthographe ou proposez d’ajouter ce terme au dictionnaire.
la comanda noastră
la ordin
Have your men posted near the front and go on our command.
Au oamenii postate pe lângă față și du-te la comanda noastră.
Make your teachers teach the true version of history, your soldiers attack on our command.
Profesorii să predea istoria reală, soldații să atace la comanda noastră.
Make your teachers teach the true version of history, your soldiers attack on our command.
Să facem profesorii voștrii să predea versiunea adevărată a istoriei, soldații voștrii să atace la comanda noastră.
Waiting on our command.
Se așteaptă la comanda noastră.
Everybody moves on our command!
Toți să avanseze la comanda noastră!
Tactical teams in place? - Waiting on our command.
echipe tactice în loc? - Se așteaptă la comanda noastră.
On our command, the world governments will loose their nuclear arsenals, and the world will be made anew.
La comanda noastră, guvernele din toată lumea vor lansa rachetele nucleare, iar lumea va renaște.
Colonel, they're ready to move on our command.
Colonele, ei sunt gata să se deplaseze pe comanda noastră.
Turn your guns on our command ship and open fire.
Întoarce armele spre nava de comandă și deschide focul.
Turn your guns on our command ship and open fire.
Întoarce armele spre nava de comandă și deschide focul.
Make your soldiers attack, on our command.
Soldații voștri să atace la ordinele noastre.
Turn your guns on our command ship and open fire.
Ordonă tunurilor de pe nava noastră să tragă asupra lor.
Turn your guns on our command ship and open fire!
Ordonă tunurilor de pe nava noastră să tragă asupra lor.
Aucun résultat pour cette recherche.

Synonymes et analogies de "on our command" en anglais

Le mot et l’expression du jour
L’image du jour
cooktop: flat surface with burners for cooking
Découvrir le mot
Publicité

Résultats: 20. Exacts: 20. Temps écoulé: 36 ms.