Download for Windows Premium
Publiciteit
Just... Stay

Vertaling van "Just... Stay" in Frans

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
Reste
restez
Just... Stay one more day.
Reste un jour de plus.
Just... Stay cool.
Reste calme quoi qu'il arrive.
No, just... stay here.
Non, restez ici.
Well, do your mother a favor and just... stay off of Snapchat.
Faites une faveur à votre maman et restez en dehors de Snapchat.
Tanner, please just... stay with me...
Tanner, s'il te plait reste avec moi...
Just... stay positive, all right?
Reste positif, d'accord ?
Just... stay in the tank.
Reste dans le char.
Just... stay and say hello.
Reste et dit bonjour.
So just... stay away.
Reste à l'écart.
Just... stay out here.
Reste où tu es.
Sure. Just... stay close, OK?
Reste dans le coin, d'accord ? D'accord.
Just... stay like that. (shutter clicks) Do you miss Richard? No. I haven't thought about him all day.
Reste comme ça Richard te manque ? Non. Je n'ai pas penser à lui de la journée, ni même à la maison.
Just... Stay out of jail.
Juste... Reste hors de prison.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Synoniemen voor Just... Stay in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
flashlight: portable hand-held light powered by batteries
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 62945. Exact: 44. Verstreken tijd: 517 ms.