Download for Windows Premium
Publiciteit
Sort of
/sɔː rt əv/
/sɔː t ɒv/
/'sɔɹt əv/
Sort of over for now, but I thought you should know.
S-a cam terminat acum, m-am gândit că ar trebui să afli.
Sort of breaks your heart to see him before all the bad choices.
Îți cam frânge sufletul să-l vezi înaintea tuturor alegerilor proaste.
Sort of, but not really. Pacey's on a hormonal mission.
Într-un fel, dar nu chiar. Pacey este într-o misiune hormonală.
Sort of, he said that you and Ben were friends.
Oarecum. A spus că tu și Ben erați prieteni.
Sort of odd in a place where lemon sorbet is on the menu.
Cam ciudat pentru un loc în care șerbetul de lămâie e în meniu.
Sort of turning into a disaster since I took this job.
Totul a cam devenit un dezastru de când am acceptat slujba asta.
Sort of think our best bet is telling the truth.
Cam cred că cea mai bună alegere e să spunem adevărul.
Sort of like browsing my store, except with greasy metal things.
Cam ca la mine la magazin, doar că erau obiecte din metal.
Sort of breaks your heart to see him Before all the bad choices.
Îți cam frânge sufletul să-l vezi înaintea tuturor alegerilor proaste.
Sort of an invitation from the horse to come to you.
Un fel de invitație adresată calului pentru a veni la tine.
Sort of a dull thump, like something bumped the ship.
Un fel de lovitură înfundată de parcă ceva a izbit naveta.
Sort of think our best bet is telling the truth.
Fel de cred cel mai bun pariu nostru spune adevărul.
Sort of, but it's hard to give up that baby.
Așa este, dar e greu să renunți la acel copil.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Uitdrukkingen met Sort of: voorbeelden en bijbehorende vertalingen in het Roemeens

Synoniemen voor Sort of in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
flashlight: portable hand-held light powered by batteries
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 54085. Exact: 54085. Verstreken tijd: 143 ms.