Télécharger pour Windows Premium
Publicité
about software updates

Traduction de "about software updates" en roumain

Nous n’avons pas trouvé cette entrée. Affichage de résultats approximatifs. Vérifiez l’orthographe ou proposez d’ajouter ce terme au dictionnaire.
privire la actualizări software
Announcements about software updates appeared on the bulletin board last night.
Anunțurile despre actualizările de software au apărut aseară pe panoul de anunțuri.
They agreed to meet with the developers to talk about software updates.
Au fost de acord să se întâlnească cu dezvoltatorii pentru a discuta actualizările de software.
The notice of change about software updates was emailed to all users yesterday.
Notificarea de modificare referitoare la actualizările de software a fost trimisă prin e-mail tuturor utilizatorilor ieri.
You never have to worry about software updates or backups.
Niciodată nu trebuie să vă faceți griji cu privire la actualizări software sau copiile de rezervă.
We communicate with you, for example, to inform you about software updates, to send you critical alerts and other important notices relating to our products and/or services and to contact you for customer care-related purposes.
Comunicăm cu dvs., de exemplu, pentru a vă informa în privința actualizărilor de software, pentru a vă trimite alerte critice și alte notificări importante referitoare la produsele și/sau serviciile noastre și pentru a vă contacta în scopuri legate de asistență.
If you have any questions for the author of the program: general information about software updates, comments and suggestions, errors of translation software, technical issues, questions about registration and payment and use of the program, feel free to ask them.
Dacă aveți orice întrebări pentru autorul programului: informații generale cu privire la actualizări de software, comentarii și sugestii, erori de software de traducere, probleme tehnice, întrebări cu privire la înregistrare și plată și utilizare a programului, nu ezitați să le cereți.
Select the Auto search option if you want your phone to automatically inform you about software updates.
Selectaţi opţiunea Căutare automată dacă doriţi ca telefonul să vă informeze automat cu privire la actualizări software.
During the meeting, John went off into the weeds about software updates.
În timpul ședinței, John s-a pierdut în detalii despre actualizările software.
Tracks and Notify about Software Updates
Urmărește și notifică despre actualizări de programeName
Aucun résultat pour cette recherche.

Synonymes et analogies de "about software updates" en anglais

Le mot et l’expression du jour
L’image du jour
dart: small pointed object thrown in a game
Découvrir le mot
Publicité

Résultats: 9. Exacts: 9. Temps écoulé: 373 ms.