Télécharger pour Windows Premium
Offre spéciale pour découvrir Premium
-50% à vie sur tous nos abonnements
Publicité
computer one

Traduction de "computer one" en roumain

Nous n’avons pas trouvé cette entrée. Affichage de résultats approximatifs. Vérifiez l’orthographe ou proposez d’ajouter ce terme au dictionnaire.
computere
computerul o dată
calculator cândva
I was on the computer one day when I was ten.
Am fost pe un calculator zi, când aveam zece ani.
Could a computer one day communicate for people who can't speak?
Ar putea un calculator cândva să vorbească pentru cei ce nu pot?
Can I just use your computer one more time to get a hotel?
Pot să-ți mai folosesc computerul, să-mi caut hotel?
A real game or a computer one?
Un joc real sau unul pe calculator?
I found him in front of the computer one day
l-am găsit într-o zi în fața calculatorului
Could a computer one day
Ar putea un calculator cândva
A KVM switch is a hardware device that enables a single keyboard, video monitor, and pointing device to control more than one computer one at a time.
Un comutator KVM este un dispozitiv hardware care permite ca o tastatură, un monitor video sau un dispozitiv de indicare să controleze mai multe computere în același timp.
And about a year and a half later, when he was almost four, I found him in front of the computer one day running a Google image search on women, spelled "w-i-m-e-n."
După vreun an jumate, cand avea aproape 4 ani, l-am găsit într-o zi în fața calculatorului facând o căutare Google despre femei, scris "f-i-m-e-i".
Note You have to restart the computer one or more times to recover from this issue.
Notă Trebuie să reporniţi computerul o dată sau de mai multe ori pentru a recupera de la această problemă.
During Setup, you may have to restart the computer one or more times.
La Instalare, s-ar putea să fie nevoie să reporniţi computerul o dată sau de mai multe ori.
The computer one in Indianapolis.
Cel de computere din Indianapolis.
Quick Preview Wireless bike computer One MASTER 8.0 DTS that offers 8 functions.
Previzualizare rapidă Computer ciclism fără fir One MASTER 8.0 DTS, care oferă 8 funcții.
Aucun résultat pour cette recherche.

Synonymes et analogies de "computer one" en anglais

Le mot et l’expression du jour
L’image du jour
cooktop: flat surface with burners for cooking
Découvrir le mot
Publicité

Suggestions qui contiennent computer one

Résultats: 12. Exacts: 12. Temps écoulé: 330 ms.