Download for Windows Premium
Publiciteit
in this context
w tym kontekście w tym zakresie w tej sytuacji w takim kontekście w tym względzie na tym tle
w tej kwestii
w takiej sytuacji
przy tej okazji
pod tym względem
w tych okolicznościach
w tych ramach
w niniejszym kontekście
W kontekście tym
I must grant your point; it makes sense in this context.
Muszę przyznać ci rację; to ma sens w tym kontekście.
Strictly speaking, that comment was out of line in this context.
Tak naprawdę, ta uwaga była nie na miejscu w tym kontekście.
Only functions with sufficient integrability can be used in this context.
Tylko funkcje o odpowiedniej całkowalności mogą być wykorzystane w tym kontekście.
Bracing in this context refers to the materials used for structural reinforcement.
W tym kontekście wzmocnienia odnoszą się do materiałów używanych do usztywnienia konstrukcji.
I found his point of view very apropos in this context.
Uznałem jego punkt widzenia za bardzo adekwatny w tym kontekście.
It does not exist in this context in the current directive.
W dyrektywie w obecnym brzmieniu nie pojawia się w tym kontekście.
Stocks in this context refer to live fish in the water.
Zapasy w tym kontekście odnoszą się do świeżych ryb w wodzie.
Finding a true statement in this context will guide us in the right direction.
Znalezienie wiarygodnych informacji w tym kontekście wskaże nam właściwy kierunek.
Mutilation in this context refers to the permanent changes made to the object.
W tym kontekście, zniekształcenie odnosi się do trwałych zmian dokonanych w obiekcie.
Well, some of it is, but not in this context.
Chociaż po części tak, ale nie w tym kontekście.
I don't even know what that means in this context.
Nawet nie wiem, co to oznacza w tym kontekście.
I don't think that's possible in this context.
Nie sądzę, żeby to było możliwe w tym kontekście.
Never in this context, but it's a good rule anywhere.
Nigdy w tym kontekście, ale to zawsze jest dobra zasada.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.
Ga naar Premium voor toegang tot miljoenen vertaalvoorbeelden, onbeperkt woorden opslaan en leren, zonder advertenties.

Synoniemen voor in this context in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
nail clipper: mechanical device used to trim fingernails and toenails
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 6963. Exact: 6963. Verstreken tijd: 100 ms.