Download for Windows Premium
Publiciteit
to PML

Examples with "to PML" and their translation in Pools

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
This virus is very common in the general population and is normally harmless; however, it can lead to PML in persons whose immune system is weakened.
Wirus ten jest powszechnie spotykany w populacji ogólnej i zazwyczaj jest nieszkodliwy; może jednak wywołać PML u osób z osłabionym układem immunologicznym.
During routine MRI (in accordance with national and local recommendations), physicians should pay attention to PML suggestive lesions.
Podczas rutynowego badania MRI (wykonywanego zgodnie z krajowymi i lokalnymi zaleceniami) lekarze powinni zwracać uwagę na zmiany sugerujące PML.
During routine MRI, physicians should pay attention to PML suggestive lesions.
Podczas rutynowego badania MRI lekarze powinni zwracać uwagę na zmiany chorobowe świadczące o wystąpieniu PML.
Therefore a number of risk minimisation measures in relation to PML are in place for Tysabri.
W związku z tym prowadzi się szereg działań ukierunkowanych na zminimalizowanie ryzyka związanego z PML w odniesieniu do leku Tysabri.
The symptoms of JCV GCN are similar to PML.
Objawy JCV GCN są podobne do objawów PML.
Symptoms of JCV GCN are similar to PML.
Objawy JCV GCN są podobne do objawów PML.

Andere resultaten

Your doctor may need to investigate your symptoms to rule out PML, PTLD or other infections.
Lekarz oceni te objawy w celu wykluczenia PML, PTLD lub innych zakażeń.
The contribution of prior immunosuppressive therapy to the development of PML in dimethyl fumarate treated patients is unknown.
Nie wiadomo, czy wcześniejsze leczenie immunosupresyjne nie może przyczynić się do wystąpienia PML
Recent efforts to identify potential biomarkers are promising but have not resulted, to date, in the identification of new markers that can be used in clinical practice to enhance the existing PML risk stratification.
Najnowsze starania zmierzające do rozpoznania potencjalnych biomarkerów są obiecujące, nie doprowadziły jednak jak dotąd do zidentyfikowania nowych markerów, które można by wykorzystać w praktyce klinicznej w celu poprawy stratyfikacji ryzyka wystąpienia PML.
Symptoms might arise that you might not become aware of by yourself, such as changes in mood or behaviour, memory lapses, speech and communication difficulties, which your doctor may need to investigate further to rule out PML.
Mogą pojawić się objawy, których pacjent nie będzie świadomy, takie jak zmiany nastroju lub zachowania, zaniki pamięci, trudności z mówieniem i komunikacją, a które powinien ocenić lekarz, aby wykluczyć PML.
The anti-JCV antibody assay (ELISA) should not be used to diagnose PML.
Test (ELISA) na obecność przeciwciał anty-JCV nie może posłużyć do zdiagnozowania PML.
If a diagnosis of PML is suspected, patients should be referred to a specialist in PML and appropriate diagnostic measures for PML should be initiated.
W razie podejrzenia PML należy skierować pacjentów do specjalisty w leczeniu PML oraz rozpocząć odpowiednią diagnostykę PML.
Patients who are anti-JCV antibody positive are at an increased risk of developing PML compared to patients who are anti-JCV antibody negative.
Pacjenci z dodatnim wynikiem na obecność przeciwciał anty-JCV mają podwyższone ryzyko wystąpienia PML w porównaniu z pacjentami bez przeciwciał anty-JCV.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Synoniemen voor to PML in het Engels

Woord & uitdrukking van de dag
Afbeelding van de dag
kettle: container for boiling water
Ontdek het woord
Publiciteit

Suggesties

Resultaten: 478. Exact: 6. Verstreken tijd: 46 ms.