Download for Windows Premium
Publiciteit
program wreszcie

Examples with "program wreszcie" and their translation in Engels

We konden deze vermelding niet vinden. Er worden benaderende resultaten weergegeven. Controleer je spelling of stel voor deze term aan het woordenboek toe te voegen.
Jutro przejdziemy do działania, kiedy nasz nowy program wreszcie ruszy.
Tomorrow the rubber meets the road when our new software finally launches.
Mój ulubiony program wreszcie wrócił do telewizji po długiej przerwie.
My favorite show is finally back on the telly after a long hiatus.
Twój program wreszcie zadziałał.
Your program finally worked.
Twój program wreszcie zadziałał. Odblokował główne hasło.
Your program finally worked.

Andere resultaten

Program fitness wreszcie ruszył z miejsca po miesiącach starannych przygotowań.
The fitness program is finally off the ground after months of careful preparation.
Nowy program stypendialny wreszcie tworzy równe szanse dla biednych uczniów.
The new scholarship program finally creates an even playing field for poor students.
Program nauczania jest wreszcie w zgodzie z rzeczywistymi potrzebami i zainteresowaniami uczniów.
The curriculum is finally in step with students' real needs and interests.
Nowy program alfabetyzacji pomaga dorosłym wreszcie uczyć się podstaw.
The new literacy program helps adults finally learn their ABCs.
Wreszcie jeden program otwiera wszystkie twoje pliki.
Finally, one program opens any and all of your files.
Mamy nowy program i wreszcie prawdziwego przywódcę.
We have a new agenda, and finally, a real leader.
Po trzecie wreszcie, program mocno wpisuje się w globalny charakter współczesnej gospodarki.
Thirdly, the programme fits in perfectly with the global character of current economy.
Wreszcie program pomocy nie wydaje się w żaden sposób przyczyniać do rozwoju wyżej wspomnianych regionów.
Lastly, the scheme does not seem to contribute in any way to the development of the said regions.
Wreszcie program ten wspiera współpracę pomiędzy społeczeństwem obywatelskim i władzami lokalnymi oraz oferuje działania pomagające wzmocnić kompetencje tych władz.
Finally, the programme supports cooperation between civil society and local authorities and activities to strengthen their capacity.
Er zijn geen resultaten gevonden voor deze term.

Synoniemen voor program wreszcie in het Pools

Publiciteit

Resultaten: 89. Exact: 4. Verstreken tijd: 101 ms.